להיות מומחה באקסל זה אפילו קל

חושב שלהיות מומחה באקסל זה קשה? פספסת תפקיד בעבר כי הסתבכת עם האקסל? אנו מציעים לכם קורס אקסל חינם המבוסס על שאלות פרקטיות אמיתיות. הקורס שלנו מתאים למתחילים, כאשר גם משתמשים מתקדמים ימצאו בו ערך.

איך אפשר להתאמן באקסל עם שאלות אמיתיות? אפשר להגיע לידע עמוק ותובנות ממשיות באמצעות קורס אקסל למתחילים חינם או באמצעות הורדת קובץ שאלות שאנו מציעים לרכישה.

קורס אקסל אונליין חינם: למה זה חשוב?

אקסל הוא כלי חיוני בעולם העסקים של היום. למעשה, יכולת ההבנה והשליטה באקסל היא דרישה בסיסית במגוון תחומים: ניתוח נתונים, ניהול פרויקטים, מסחר ופיננסים, מחקר שוק, שיווק, מנהלי קמפיינים, מנהלי מוצר ועוד. הקורסים שלנו מגשרים על הפער הזה על ידי הצעת לימוד אקסל מעשי ואינטנסיבי, רק תכנים רלוונטים, לא רלוונטי לא תלמד, מכירים את חוק פארטו? אצלנו תלמדו 20% מהנושאים שיתנו לכם מענה על 80% מהמקרים


האם אתם מחפשים ללמוד אקסל למתחילים חינם? נשמע שאתם במקום הנכון! הקורסים שלנו מיועדים להפוך מערכת אקסל לברורה פשוטה ויעילה בידיים שלכם.


שליטה ב-VLOOKUP והתגברות על שגיאות

חשיפת המורכבות של פונקציית החיפוש וההפניה החזקה ביותר באקסל. גלה כיצד למנף את VLOOKUP לניתוח נתונים יעיל וטיפול יעיל בשגיאות.להכיר את הפונקציות הכי חשובות באקסל

חקור את הרבגוניות של FIND, LEFT, RIGHT, LEN ו-F4 האדיר. גלה את הכוח של טקסט לעמודות ולהסיר כפילויות כדי לשמור על שלמות הנתונים ולייעל את זרימת העבודה שלך.


לגלות את מלוא הפוטנציאל של אקסל עם pivot tables

צלול לפונקציות IF, AND, OR יחד עם SUMIF ו-COUNTIF. הבן כיצד INDEX & MATCH מעלים על VLOOKUP בתרחישים מסוימים. רתום את הכוח של טבלאות Pivot ותרשימים כדי להעלות את הנתונים שלך כישורי הדמיה."תכני הקורס

  למד את הפונקציות הכי חשובות באקסל
זמין ב ימים
ימים לאחר שתירשם
  PIVOT TABLES/טבלאות ציר ועוד
זמין ב ימים
ימים לאחר שתירשם

הקורס חינם לזמן מוגבל בלבד!

אקסל חינם: איך להתחיל?


קורס אקסל למתחילים חינם שלנו מציע הכנה מעשית לאנליסטים מתחילים ומתקדמים. אם אתם מעוניינים להתחיל, אנו ממליצים להירשם לקורס האונליין שלנו. אם אתם מחפשים אתגר נוסף, אתם יכולים לרכוש את הקובץ שלנו כדי שתוכלו ממש לתרגל את מה שראיתם בקורס במחיר מאוד ידידותי….


אז, האם אתם מוכנים לקחת את השלב הבא בלימוד אקסל? הצטרפו למאותתלמידים מרוצים שהגשימו את הפוטנציאל שלהם באמצעות קורס אקסל שלנו ולאחר מכן המשיכו להגשים את חלומותיהם.


נראה אתכם בקורס!